Rajd Śladami Przeszłości Gdańska to co roczna impreza organizowana przez  Hufiec Gdańsk – Śródmieście, gdzie zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy z całej Polski przyjeżdżają do miasta, aby poznawać jego historię, tajemnice, odwiedzać ciekawe miejsca jak również promować radosny patriotyzm.

Patrole nie będą spać w tej samej szkole za wyjątkiem trasy III i IV

Komendanci tras szczegółowo opiszą miejsce zbiórki oraz będzie dostępne na stronie w zakładce trasy

Tak, opiekun patrolu musi być pełnoletni.

Organizator rajdu nie zapewnia patrolom pełnoletniego opiekuna. Każdy patrol musi we własnym zakresie znaleźć pełnoletniego opiekuna.

Trasy mają szczegółowo opisaną liczebność patroli. Można indywidualnie rozmawiać z komendantem poszczególnej trasy.

Rajd kończy się 12 listopada po Apelu Rajdu.

Tak, jest możliwość zamówienia obiadu wegetariańskiego.

Niestety, jesteśmy w trakcie rozmów ze szkołami. Informacje będą rozesłane mailami i dostępne na stronie internetowej.

Tak jest taka możliwość, proszę kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z komendantem trasy.

Tak kadra płaci. Koszt dla opiekuna patrolu to 20 zł.

Trasy dostosowane są do poszczególnych metodyk.

Proszę bezpośrednio kontaktować się z Komendantem trasy. Zazwyczaj nie było z tym problemu, o ile nie kolidowało to z przygotowanym programem.

Osoby nie idące na Msze św. zostają pod opieką pełnoletniego opiekuna

Informacje te podane są na stronie głównej oraz w regulaminie, pkt. 7

Masz inne pytanie?