Rajdowe FAQ

Rajd Śladami Przeszłości Gdańska to co roczna impreza organizowana przez  Hufiec Gdańsk – Śródmieście, gdzie zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy z całej Polski przyjeżdżają do miasta, aby poznawać jego historię, tajemnice, odwiedzać ciekawe miejsca jak również promować radosny patriotyzm.

Każda trasa ma nocleg w innej szkole. Każdy patrol musi mieć swojego pełnoletniego opiekuna.

Szczegóły miejsca zbiórki przyśle komendant trasy na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym.

Tak, patrol musi mieć pełnoletniego opiekuna, inaczej nie będzie mógł uczestniczyć w rajdzie.

Wszyscy nasi programowcy będą zaangażowani w rajd. Każdy patrol musi we własnym zakresie znaleźć pełnoletniego opiekuna.

Trasy mają określoną liczebność patroli, która jest warunkiem dopuszczenia do rajdu.

Dokładne godziny będą podane przez komendantów tras.

Tak, jest możliwość zamówienia obiadu wegetariańskiego przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego dla patrolu.

Dokładne informacje będą znane najpóźniej pod koniec października. Komendanci tras przyślą mailem szczegóły.

Tak jest taka możliwość, proszę kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z komendantem trasy.

Opiekun patrolu wnosi opłatę zawartą w pkt.4.2 regulaminu – Jeden opiekun na 10 uczestników jest zwolniony z wniesienia opłaty za rajd.

Trasy dostosowane są do poszczególnych metodyk. Proszę bezpośrednio kontaktować się z Komendantem trasy.

Zazwyczaj nie było z tym problemu, o ile nie kolidowało to z przygotowanym programem. Proszę bezpośrednio kontaktować się z Komendantem trasy.  Zabronione jest samowolne opuszczanie miejsca noclegu.

Osoby nie idące na Msze uczestniczą w zajęciach światopoglądowych.

Rajdowe koszulki i torby można zamówić w specjalnym formularzu. Niedługo podamy więcej szczegółów.
Zamówione koszulki i torby będzie można odebrać u komendantów wybranej przez Was trasy.

Masz inne pytanie?