Trasa VIII – Warsztatowo-Promocyjna

Data: 9-11 listopada 2018

Celem naszej trasy jest wprowadzenie uczestników w temat komunikacji i promocji. Podzielimy się z nimi wiedzą z 4 konkretnych dziedzin: Grafiki, Fotografii, Dziennikarstwa oraz Social Media. Uczestnicy nie tylko poznają teorię, ale również będą mieli okazję wypróbować ją w praktyce, tworząc zespół promocji XXXI Rajdu Śladami Przeszłości Gdańska. Jeśli lubisz robić zdjęcia, przeprowadzać wywiady, chcesz nauczyć się jak zostać Social Media Ninja lub bawisz się tworzeniem grafik – ta trasa czeka właśnie na Ciebie!

Liczba miejsc na trasie:

24 osoby

Ilość osób na ścieżce:

6 uczestników

Wiek uczestników:

16-21 lat

Miejsce noclegu:

Informacja wkrótce

Kwalifikacja na trasę:

Na tej trasie nie obowiązuje kolejność zgłoszeń - jest ona dopiero trzecim kryterium. Po zarejestrowaniu się na trasę, przez formularz zgłoszeniowy, dostaniesz zadanie do wykonania, w zależności od wybranej ścieżki.
To jakość jego wykonania będzie zależeć od przyjęcia na trasę.

Zadania przedrajdowe:

Grafika: Stwórz wektorowy znak graficzny, jednokolorowy, opisujący słowo „papużka”. Ważne, aby znak nie posiadał żadnych ostrych krawędzi. Rozmiar grafiki to 20x20cm. Plik o nazwie „grafika_imię_nazwisko.jpg” prześlij na adres julia.hazuka@zhp.net.pl

Dziennikarska: Napisz felieton (500-600 znaków ze spacjami)
na wybrany temat związany z metoda harcerska lub wywiad (800-900 znaków ze spacjami) z wybraną osobą i ich opinie o aktualnej funkcji harcerstwa w społeczeństwie. Plik .doc lub .pdf o nazwie „dziennikarska_imię_nazwisko” wyślij na adres Julia.hazuka@zhp.net.pl

SM: Na swoim Facebooku opublikuj post, zapowiadający i zapraszający na tegoroczny RŚPG. Ważny jest format, zasięg publikacji, content merytoryczny i wizualny oraz linkowanie.
Nie zapomnij o #RŚPG_2018. W zgłoszeniu podaj link do swojego profilu facebook.

Foto: Wykonaj 5 zdjęć o temacie "droga do harcówki". W tych 5 zdjęciach muszą znaleźć się 2 zdjęcia detalu. Dodatkowo 1 zdjęcie autoportret. Gotowe zdjęcia w formacie .jpg, skompresowane (zip)
o nazwie "foto_imię_nazwisko" prześlij na adres mailowy julia.hazuka@zhp.net.pl

Zadania należy przesłać max 2 dni po zgłoszeniu na ścieżkę.

KONTAKT:

Komendant trasy

pwd. Julia Hazuka

Do końca zgłoszeń zostało:

Cena bazowa

od 01-10-2018r do 31-10-2018r